Güvenlik Kamera
Fiyatları

Güvenlik Kameraları kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. sektör genelinde bir çok çeşit ve, farklı özellikte güvenlik kameraları mevcuttur. Tüm güvenlik kameralarının kullanım yeri ve amaçları birbirinden farklıdır. Size Uygun güvenlik kamera sistemini temin etmek için, hemen iletişime geçin ! uzman keşif ekibimiz daima hizmetinizde !

Kaliteli Hizmet, Profesyonel Ürün

Güvenlik kamera fiyatları olarak kullandığımız tüm ürünler sektörde kabul görmüş, uzun süredir kullanımda olan ve 2 yıl garantili ürünlerden oluşmaktadır.

En Uygun Fiyat Teklifi

Şirketimiz uzman kadrosu ile güvenlik kamera sistemlerini en uygun fiyat teklifi vermeyi garanti etmektedir.

alt
alt

Güvenlik Kamerası Çeşitleri

alt

Gece Görüşlü Kamera

Gece görüşlü Güvenlik kameraları infrared ledleri sayesinde zifiri ortamlarda dahi, kızılötesi aydınlatma yaparak kurulum yapılan bölge, net bir şekilde korunmaktadır.

Dome Kamera

Dome kameralar her türlü iç ortamda kullanılmaktadır. Dome kameraların tercih sebebi olmasındaki en önemli faktör, dome kameraların dekoratif yapısı ve dış ortam kameralardan daha küçük olmasıdır.

Speed Dome(PTZ) Kamera

Speed dome kameraların kullanım alanları, antrepolar, tersaneler, umumi alanlar, askeri projeler, metrolar gibi geniş ve insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerdir.

Su Geçirmez(İP67) Kamera

Dış ortam kameralar, dış ortamdaki kötü hava şartlarına karşı korumalı ve dayanıklıdır. Su geçirmez özelliği ile birçok alanda kullanılan ve tercih eden kamera çeşitlerindendir.

IP KAMERA
SİSTEMİ

Ip kameralar daha çok kurumsal firmalar, fabrikalar ve NVR kayıt cihazı ile kamera arasındaki mesafenin 150 metreyi aştığı alanlarda kullanılmaktadır. Bu şekilde ip kameralar kilometrelerce uzağa kurulup, sorunsuz bir şekilde çalıştırılabilir. CAT6 kablo ve FİBER KABLO altyapısını kullanır. NVR kayıt cihazları Mobil uygulamaları ile internet üzerinden sorunsuzca izlenmektedir. Size Uygun ip güvenlik kamera sistemini temin etmek için, hemen iletişime geçin ! uzman keşif ekibimiz daima hizmetinizde!

AHD KAMERA
SİSTEMİ

AHD yani, Analog High Definition. AHD kameralar ekseriyetle, apartman, küçük işletme, ev gibi alanlarda kullanılmaktadır. AHD kayıt cihazı ile AHD kamera arasındaki mesafenin tercihen 150 metre altında olduğu alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. AHD sistemler CCTV kablo altyapısını kullanmaktadır. AHD kayıt cihazları Mobil uygulamaları ile internet üzerinden sorunsuzca izlenmektedir. Size Uygun ahd güvenlik kamera sistemini temin etmek için, hemen iletişime geçin ! uzman keşif ekibimiz daima hizmetinizde!

Güvenlik Kamerası Kullanım Alanları

Ev Kamera Sistemleri

Evinizi korumanın en etkili yöntemlerinden biri ev güvenlik kamerası yaptırmaktır. Hırsızlık, yangın, sağlık sorunları ve bebek bakıcı kontrolü için kurulan ev güvenlik sistemleri, bulunduğunuz ortamlarda huzurlu ve güvende hissetmenizi temin eder. Daha da önemlisi, birçok istenmeyen durumun önüne geçer.Ev güvenlik kamera sistemleri, apartman dairesi ve müstakil ev güvenliği nasıl sağlanır sorularına etkili bir şekilde cevap veren, geniş çaplı güvenlik önlemleridir. Evinizin belirlediğiniz bölümlerine kurulumu yapılan güvenlik kameraları, siz evinizdeyken veya evinizdem uzaktayken sevdiklerinizi ve eşyalarınızı istenmeyen durumlardan korur. Sizde evinize güvenlik kamera sistemini temin etmek için, hemen iletişime geçin! Uzman keşif ekibimiz daima hizmetinizde!

İşyeri Kamera Sistemleri

işyerinizi korumanın en etkili yöntemlerinden biri işyerinize güvenlik kamerası yaptırmaktır. Hırsızlık, yangın, personel takibi, iş takibi için kurulan işyeri güvenlik kamera sistemleri, işyerinizde düzeni tertip eder.Daha da önemlisi, birçok istenmeyen durumun önüne geçer.İşyeri güvenlik kamera sistemleri, ofis, kurumsal işletme, fabrika, dükkan ve aklınıza gelebilecek her ticarethane için güvenliğin nasıl sağlanacağı sorularına etkili bir şekilde cevap veren, geniş çaplı güvenlik önlemleridir.İşyerinizin belirlediğiniz bölümlerine kurulumu yapılan güvenlik kameraları, siz işyerinizdeyken veya işyerinizden uzaktayken, işyerinizi istenmeyen durumlardan korur. Sizde işyerinize güvenlik kamera sistemini temin etmek için, hemen iletişime geçin! Uzman keşif ekibimiz daima hizmetinizde!

Otopark Kamera Sistemleri

Sizde güvenlik kamera sistemini temin etmek için, hemen iletişime geçin! Uzman keşif ekibimiz daima hizmetinizde!

Okul Kamera Sistemleri

Sizde güvenlik kamera sistemini temin etmek için, hemen iletişime geçin! Uzman keşif ekibimiz daima hizmetinizde!

Site Kamera Sistemleri

Sizde güvenlik kamera sistemini temin etmek için, hemen iletişime geçin! Uzman keşif ekibimiz daima hizmetinizde!

Yaptığımız Güvenlik Kamera Projeleri

Satışını yaptığımız güvenlik kamera sistemi ve ekipmanların profesyonel güvenlik kamera montaj ekibimiz ile kurulumunu da gerçekleştiriyoruz. Kurulumunu yaptığımız bazı güvenlik kamera projelerinden görüntüler.
0%

Kaliteli
Hizmet

0%

Müşteri
Memnuniyeti

0%

Profesyonel
Çalışma

0%

Yüksek
Teknoloji

GÜVENLİK KAMERASI İŞİMİZ

Sektörümüzdeki en önemli konulardan biri satış sonrası destektir. Bunu sağlamak için firma prensibimiz olarak, başka hiçbir sektörde faaliyet göstermiyor ve güvenlik sistemleri işini "ek işimiz olarak değil, tek işimiz olarak yapıyoruz".
PROFESYONEL
MARKALARIMIZ

Güvenlik Kamera Sistemleri olarak tüm ekibimiz, işini benimseyerek yapıyor ve bizi tercih eden tüm müşterilerimizin, "mutlu müşteri" olması için çaba harcıyor.

BİLGİ ALTIKLAYINIZBİLGİ AL
whatsapp