Alarm
Sistemleri

Alarm sistemleri kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Sektörde genelinde bir çok çeşit ve farklı özellikte Alarm sistemleri mevcuttur. Tüm Alarm sistemlerinin kullanım yeri ve amaçları birbirinden farklıdır. Size Uygun Alarm sistemini temin etmek için hemen iletişime geçin! Uzman keşif ekibimiz daima hizmetinizde!

Kaliteli Hizmet, Profesyonel Ürün

Güvenlik kamera fiyatları olarak kullandığımız tüm ürünler sektörde kabul görmüş, uzun süredir kullanımda olan ve 2 yıl garantili ürünlerden oluşmaktadır.

En Uygun Fiyat Teklifi

Şirketimiz uzman kadrosu ile güvenlik kamera sistemlerini en uygun fiyat teklifi vermeyi garanti etmektedir.

FİYAT TEKLİFİ ALTIKLAFİYAT TEKLİFİ AL
alt
alt

Alarm Sisteminin İçindekiler

alt

Alarm Paneli

Alarm panelleri kurulum yapılıp koruma altına alınacak ortamda iç ortamda kurulan tüm bağlantıların, elektrik ve telefon hatlarının bağlantısının yapıldığı bir cihazdır.

DAHİLİ SİREN

Alarm sisteminin kurulu olduğu mekana giren kötü niyetli kişileri panikle uzaklaşmaya zorlayan iç ortama kurulan bir cihazdır.

Pır Dedektör

Pır dedektörler infrared ışınlar yayarak, bulunduğu ortamı tamamen koruma altına alan iç ortamda, dış ortamda kullanılabilen. Evcil hayvan bağışıklığı olan (pet dedektör) çevre birimleridir.

Duman Dedektör

Duman dedektörleri alarm sistemine entegre edilen ve ortamda duman olduğunda , alarm sisteminin kurulu olmadığı durumlarda dahi 24 saat aktif durumda olan montajı genellikle tavana yapılan bir çevre birimidir.

Harici Siren

Alarm sisteminin caydırıcı özelliğini üst seviyeye çıkartan sistem ile bağlantı kurduğu kablo kötü niyetli şahıslar tarafından tahrip edilse bile kendi içerisindeki akü ile devrede kalan genellikle 110 dB ses kuvvetine sahip bir cihazdır.

TUŞ TAKIMI

Alarm sistemi kullanıcısının şifreyi girerek sistemi aktif etmesine yarayan ve mühendislik ayarlarının tanıtıldığı bir çevre birimidir.

İŞ YERİ
ALARM SİSTEMİ

KOBİ’ler için özel hazırlanan alarm sistemleri sayesinde hırsızlık gibi istenmeyen durumlara karşı önlemlerinizi alın. Alarm sistemleri kurulum yapılan alana izinsiz giriş yapılması durumunda,sizi telefon ile arayarak haberdar edebilir. istenildiği taktirde alarm haber alma merkezine çağrı göndererek, sizin belirlemiş olduğunuz telefon numaraları ve kişiler saniyeler içerisinde haberdar olur. polis, itfaiye, yangın durumları, ambulans, gibi acil ve olumsuz durumlara karşı kısa sürede yardım çağırabilirsiniz. Hırsız alarm sistemleri dış ortam sirenleri ve dahili iç ortam sirenleri sayesinde kötü niyetli kişilere karşı büyük ölçüde caydırılıcılık sağlamaktadır. Sizde işyerinize alarm sistemini temin etmek için, hemen iletişime geçin! Uzman teknik ekibimiz daima hizmetinizde!

EV
ALARM SİSTEMİ

Evinizi ve yazlığınızı alarm sistemi ile etkili biçimde, hırsızlardan ve olumsuz durumlardan koruyabilirsiniz. Alarm sistemleri hırsızlara ve kötü niyetli kişilere karşı en üst düzeyde koruma sağlamaktadır. Ev alarm sistemleri siz evinizdeyken veya evinizden uzaktayken kurulum yapılan alana yetkisiz giriş yapılması durumunda sizi telefon ile arayarak haberdar edebilir. istenildiği taktirde alarm haber alma merkezine çağrı göndererek, sizin belirlemiş olduğunuz telefon numaraları ve kişiler saniyeler içerisinde haberdar olur. polis, itfaiye, yangın durumları, ambulans, gibi acil ve olumsuz durumlara karşı kısa sürede yardım çağırabilirsiniz. Hırsız alarm sistemleri dış ortam sirenleri ve dahili iç ortam sirenleri sayesinde kötü niyetli kişilere karşı büyük ölçüde caydırılıcılık sağlamaktadır. Sizde işyerinize alarm sistemini temin etmek için, hemen iletişime geçin! Uzman teknik ekibimiz daima hizmetinizde!
0%

Kaliteli
Hizmet

0%

Müşteri
Memnuniyeti

0%

Profesyonel
Çalışma

0%

Yüksek
Teknoloji

GÜVENLİK KAMERASI İŞİMİZ

Sektörümüzdeki en önemli konulardan biri satış sonrası destektir. Bunu sağlamak için firma prensibimiz olarak, başka hiçbir sektörde faaliyet göstermiyor ve güvenlik sistemleri işini "ek işimiz olarak değil, tek işimiz olarak yapıyoruz".
PROFESYONEL
MARKALARIMIZ

Güvenlik Kamera Sistemleri olarak tüm ekibimiz, işini benimseyerek yapıyor ve bizi tercih eden tüm müşterilerimizin, "mutlu müşteri" olması için çaba harcıyor.

BİLGİ ALTIKLAYINIZBİLGİ AL
whatsapp