Skip to content

Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemi Dedektörleri Yazdır e-Posta

BENTEL 601PH

BENTEL 601CH

BENTEL 601PH

GENEL ÖZELLİKLER

601PH dedektörler bütün yangın ürünleri ile etkileşebilir.Yavaş içten yanan ateşlerden gözle görülebilene ve yüksek sıcaklık veren çok sayıda sprey şişesinin ürettiği alevli yangınların gözle görülebilen partiküllerine.... Isı ve optik teknolojisinin kombinasyonu, ion odası dedektörleri  tarafından şimdiye kadara kolayca algılanan  açık yanma algılanmasına olanak verir.Normal çevre koşullarında HPO normal dedektör olarak görev yapar.Sadece sıcaklıkta  hızlı bir atış algıladığında dedektörün hassasiyeti artar ve varolan duman alarm seviyesi olarak gönderilecek yangın durumunu doğrular. 601PH eşsiz gürültü sinyali ve servis maliyetinin düşmesi anlamına gelen toz  ve kire karşı esnek olan optik bölmeli "mousehole"dizeyni içerir.Eşsiz oda kaplamasına ek olarak aslında bölmenin içine doğru yavaşca ilerleyen dumana karşı daha fazla yanıt verir

BENTEL 601CH

GENEL ÖZELLİKLER

601CH dedektörler genel olarak içten başlayan yangınlara diğer dedektörlerin verdiği cevaptan daha hızlı cevap verir.Ayrıca bu dedektörleri dumanın içine girmesine engel olmayacak istediğiniz bir yere monte edebilirsiniz.Bu dedektörler, duman dedektörlerinin yanlış alarm verdiği depolama alanları ve uygulamaları, uyuma riski durumları için uygundur.A1R ısı artış dedektörünün 601CH ın içinde birleştirilmesi, tek başına CO algılamasının yetersiz oldupğu kombine uygulamalarda dedektörün çalışamasına olanak veren seçilemez algılama modları sunar.Entegre ısı artış dedektörü normal ısı dedektörü gibi görev yapar,ek olarak eğer dedektör termistörü tarafından algılanan ısıda hızlı bir değişim varsa karbonmonoksit hassaslığı artırılabilir.

$50 + KDV
$96 + KDV

BENTEL ZT 100PL

BENTEL ZT 100HL

BENTEL ZT 100PL

GENEL ÖZELLİKLER

Bu dedektörler genel uygulama ve alanlar için uygundur.Asimetrik model ve sinyal işleme tekniklerinin yeni dizaynı çok küçük böceklerden kaynaklanan istenmeyen alarmları durdurur. Dumanın girmesi bir photodiod üzerine vuran kızılötesi ışınlarının dağılmasına neden olur. bu vuruşlar preset alarm seviyesi ile karşılaştırılan elektrik sinyallerine dönüştürülür.

BENTEL ZT 100HL

GENEL ÖZELLİKLER

Isı dedektörleri  eğer çevre koşulları anormalse  daha az hassasiyet alternatifi ile birlikte kabul edilebilir bir çalışma sunar. 601H-F sabit sıcaklık dedektörü anormal derecedeki yüksek(sabit) sıcakığı algılar.Aynı zamanda bu dedektörlerde sabit sıcaklık seviyesi ile belirlenmiştir.Mutfak,kantin,kaynatma odaları gibi bir çok çevrede, ani sıcaklık deişimleri normal karşılanır bu yüzden bu tip ortamlar için olan 601H-F sabit ısı dedektörleri kullanılır.

$46 + KDV
$30 + KDV

EA 318-2

EA 323-2

EA 318-2

GENEL ÖZELLİKLER

  • Optik duman dedektörü + soket
  • Konvansiyonel paneller için rölesiz duman dedektörü
  • DC 24 V
EA 323-2

GENEL ÖZELLİKLER

  • Sabit sıcaklık dedektörü + soket
  • Konvansiyonel paneller için rölesiz duman dedektörü
  • DC 24 V
$24 + KDV
$18 + KDV

BENTEL 5B

BENTEL 5B

GENEL ÖZELLİKLER

  • Dedektör tabanı
  • Tüm BENTEL dedektörler için uygundur

 

$5 + KDV