Skip to content

  • Güvenlik Kamera Sistemleri

  • Hırsız Alarm Sistemleri

  • Mağaza Ürün Koruma Antenleri

  • Mağaza Ürün Koruma Etiketleri

  • Barkod Otomasyon Sistemleri

GÜVENLİK KAMERA FİYATLARI

Alış Veriş Merkezi Güvenlik Kamera

Alışveriş Merkezi Güvenlik Kamerası

Alışveriş merkezleri, günlük hayatın çok hızlı yaşandığı yerlerdir. Bu bölgelerde kullanılacak kameralar ihtiyaca cevap vermesi açısından çok dikkatli seçilmeli. İç mekanlarda day / night özellikli, gece görüşlü, dome kamera çeşitlerinin yanısıra, dış mekanlarda yine gece görüş ve day / night özelliğinin yanısıra hareketli speed dome kameralar ve zoom yapabilen yüksek çözünürlüklü kameralar kullanılmalı.

Fabrika Güvenlik Kamerası

Fabrikalarda kullanılacak güvenlik kameraları, fabrika giriş çıkışları, çalışma alanları, varsa depo ve otopark dahil edilerek uygun keşif yapıldıktan sonra belirlenmeli. Çalışma alanlarında çalışanların rahatsız olmamaları için dome kameralar kullanılabilir. Fabrika giriş çıkışlarında kullanılan kameralar nem, yağmur tabiat olaylarından etkilenmemeleri için uygun muhafaza içine alınabilir.

Fabrika Güvenlik Kamerası
Villa Güvenlik Kamerası

Villa Güvenlik Kamerası

Villalar, gösterişli yapıları işle pek çok saldırıya açıktır. Bunların önüne geçmek için kullanılacak kameralarda özenle seçilmelidir. Bina içerisinde misafirlerinizi rahatsız etmemek için dome kamera ya da gizli kamera kullanılabilir. Villa bahçesi ve bahçe çevreside yine dış ortamdan etkilenmeyen, zoom özelliği olan yüksek çözünürlüklü güvenlik kameraları kullanmakta fayda var.

Bar ve Restoran Güvenlik Kamerası

Bar, restoran, kafe gibi yerlerde alan geniş olduğu için güvenlik kameraları geniş açılı lenslerle desteklenmeli. Bu sayede kameralarınız alana daha hakim olacaktır. Ayrıca giriş çıkışlarda kullanılacak day / night kamerlar mekanınızı daha güvenli hale getirecektir.

Bar & Restoran & Kafe Güvenlik Kamerası

 

Güvenlik Kamera Sistemleri, hırsız Alarm sistemleri ve Mağaza Güvenlik Sistemleri ile ilgili bilgi almak için 0850 420 00 20  numaralı destek ve iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.