Skip to content

Adresli Yangın Alarm Sistemi Dedektörleri Yazdır e-Posta

BENTEL FC 400P

BENTEL FC 400H

BENTEL FC 400P

GENEL ÖZELLİKLER

FC400P multi sensör, gece/gündüz modları ve fastlogic teknolojisi kullanılmaksızın ekonomik yangın algılaması  sağlayan gelişmiş optik photo duman dedektörüdür.yüksek, normal veya düşük hassaslık EN54 pt. 7 ile uyumlu olarak ayarlanabilir.Yüksek özelliklere sahip olan FC400PH multi sensör aygıtı gibi FC400p de eşsiz gürültü sinyali ve  servis maliyetinin düşmesi anlamına gelen toz ve kire karşı esnek olan optik bölmeli "mousehole" dizaynı içerir. Eşsiz oda kaplamasına ek olarak aslında bölmenin içine doğru yavaşça ilerleyen dumana karşı daha fazla yanıt verir. Bu eşsiz dizayn herhangi bir filtreye gerek kalmadan  küçük böcek ve benzerlerine karşı dokunulmazlık sağlar.FC400P nin temel fonsiyon ayarlarını değiştirmeden ön-alarm ve dedektör durum izleme seçeneklerini sağladığı VdS tarafından onaylanmıştır.Standart 5B dedektör tabanı veya FIB isolatör tabanı FC400P ile kullanılabilir.

BENTEL FC 400H

GENEL ÖZELLİKLER

FC400H ısıyı farklı algılama modalrının topladığı FIRECLASS algılama paneline gönderir. FC400H çok düşük termik yoğunlukla  yüksek kaliteli termistör kullanılır.Bu dedektörlerin ısı ve sıcaklığı çok çabuk ve doğru algılanmasını sağlar.

$68 + KDV
$56 + KDV

BENTEL FC400PH

BENTEL FC 450IB

BENTEL FC 400PH

GENEL ÖZELLİKLER

FC400PH çok yönlü verileri karşılaştırarak  alarmı en hassas şekilde algılayan duman ve ısı dedektörü kombinasyonudur(state-of-the-art). FC510 - FC520 algılama panelinde tüm algılama modlarının tamamlanmasını sağlar. FC400PH eşsiz gürültü sinyali ve servis maliyetinin düşmesi anlamına gelen toz ve kire karşı esenek olan optik bölmeli "mousehole" dizaynı içerir Eşsiz oda kaplamasına ek olarak bir filtreye gerek kalmadan küçük böcek ve benzerlerine karşı dokunulmazlık sağlar.

BENTEL FC450IB

GENEL ÖZELLİKLER

5B Universal tabanının bütün özelliklerini içeren FC450IB izalator taban herhangi bir FC400 Serisi dedektörün iki yönlü kısa devre izalasyonunu birleştirmek için upgrade olanağı. sağlar.Her dedektörde kullanıldığında, FC450IB  kısa devre, açma gibi durumlarda  sistemde hiçbir dedektörün kaybolmadığına dair garanti verebilir.
Alternatif olarak FC450IB dedwektörler arasından EN54  standartlarına göre kısa devre  izalasyonu sağlamayı gerçekleştirmek için uygulanabilir.FC450IB yangın ihbar butonu ve diğer yardımcı aygıtların arasına yerleştirilmiş  stand alone hat izolatörü olarakta kullanılabilir.

$80 + KDV
$34 + KDV

BENTEL 5B

BENTEL 5B

GENEL ÖZELLİKLER

5B tavana veya çeşitli arka kutulara direkt olarak sabitlenebilecek şekilde  dizayn edilmiş en çok tercih edilen tabandır. Bu taban  dedektörün  direkt olarak takılmasına olanak sağlar.
Çeşitli yerleştirme seçenekleri, uzak led bağlantıları, park durumu ve adres etiket yeri, dedektörü kilitleme anahatarı özelliklerini kapsamaktadır.

 

$5 + KDV